7 grudzień 2022

Prezes URE odmówił Tauronowi, Enei i Enerdze zatwierdzenia zmiany taryf dla odbiorców prądu z grupy G

zdjęcie: Prezes URE odmówił Tauronowi, Enei i Enerdze zatwierdzenia zmiany taryf dla odbiorców prądu z grupy G / fot. PAP
fot. PAP
Prezes Urzędu Regulacji Energetyki odmówił Tauronowi, Enei i Enerdze zatwierdzenia zmiany taryf dla odbiorców z grupy G - poinformował URE.
REKLAMA

Jak wynika z komunikatów Urzędu Regulacji Energetyki, Prezes URE 2 grudnia br. wydał decyzje odmawiające przedsiębiorstwom energetycznym: Tauron Sprzedaż Sp. z o. o., Enea S.A. i Energa Obrót S.A. zmiany taryfy dla energii elektrycznej dla odbiorców z grup taryfowych G.

W informacjach wskazano, że wnioski przedsiębiorstw w tej sprawie nie spełniały wymagań z art. 44-46 ustawy - Prawo energetyczne. (PAP)

mmu/ mk/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Żagań
0.4°C
wschód słońca: 07:35
zachód słońca: 16:48
Koronawirus
lubuskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Żaganiu

kiedy
2023-02-03 19:00
miejsce
Klub Elektrownia, Żagań, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-12 18:00
miejsce
Pub Diabli Nadali, Żagań, Osiedle...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-18 18:00
miejsce
Pub Diabli Nadali, Żagań, Osiedle...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-17 19:00
miejsce
Żagański Pałac Kultury, Żagań,...
wstęp biletowany