8 wrzesień 2020

Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym!

fot. KPP Żagań
W dniach 11-12 września br. czasowo wyłączone z ruchu drogowego zostaną odcinki ulic Jana Pawła II, Wojska Polskiego oraz Adama Mickiewicza, a także ulice: Piastowska, Konopnickiej, Sosnowa, Żarska, Długosza, Stroma, Bolesławiecka, Dębowa, Asnyka, Zamkowa, Śląska, Lubuska, Ks. Żaganny. Utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane będą organizacją i przebiegiem święta 11. Lubuskiej Kawalerii Pancernej oraz III Biegiem do Bożego Grobu.
Koronawirus
lubuskie
897
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

W dniu 11 września w godzinach 20.00 – 22.00 oraz w dniu 12 września w godzinach 11.00-14.00. z ruchu drogowego wyłączone zostaną odcinki dróg w Żaganiu na ul. Jana Pawła II, Wojska Polskiego i Adama Mickiewicza. Równocześnie uniemożliwiony będzie dojazd i wyjazd z ulicy Pomorskiej oraz Świętej Cecylii. Utrudnienia spowodowane będą organizacją i przebiegiem święta 11. Lubuskiej Kawalerii Pancernej.

Z kolejnymi utrudnieniami w ruchu drogowym kierujący mogą się spotkać w dniu 12 września w Żaganiu w godzinach 14.30 – 15.40 z uwagi na odbywający się III Bieg do Bożego Grobu. Wyłączone z ruchu zostaną ulice: Piastowska – Konopnickiej – Sosnowa– Żarska – Długosza – Stroma – Bolesławiecka – Dębowa – Asnyka – Zamkowa – Śląska – Lubuska– Ks. Żaganny.

Policjanci w newralgicznych punktach będą kierować ruchem i wskażą objazdy. Apelujemy do zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

 

 

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubuskie
897
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Żaganiu

kiedy
2020-12-18 18:00
miejsce
Żagański Pałac Kultury, Żagań,...
wstęp biletowany